Bravo B 4268

Kód: B 4268
Neohodnoceno
Značka: Bravo
1 749 Kč / ks
Skladem

Dvouplotýnkový vařič Bravo B-4268 Smalt - český výrobek  

Dvouplotýnkový vařič Bravo B-4268 s velice odolným smaltovaným povrchem je velice vhodný do malých kuchyní, na chatu, chalupu. Je vybaven plynulou regulací teploty a světelnou signalizaci chodu vařiče. Profil vrchní desky vařiče zabrání zachycení přetečených kapalin. Smaltovaný povrch se velmi snadno čistí a nemění barvu během stárnutí. Opravdu velký rozdíl oproti vařičů s povrchovou úpravou klasickým lakováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Praktický pomocník k ohřívání či vaření jídla. Ať už jste doma, na chalupě, chatě či v karavanu, vždy jeho službu oceníte. U tohoto modelu naleznete plynulou regulaci teploty a světelnou signalizaci chodu vařiče. Vrchní deska vařiče je profilovaná pro zachycení vyteklých kapalin. Vařič je vybaven ochranou proti přehřátí. Velkou výhodou je smaltovaný povrch, který je odolný proti změně barvy z tekutin, které se dostanou na povrch vařiče.

Jedná se o klasiku mezi plotýnkovými vařiči, jejíž kvalita je prověřena léty užívání. Funkční vlastnosti jsou skoro stejné jako u plotýnky elektrického sporáku.

Popis:

    smaltovaný povrch
    snadná a plynulá regulace teploty
    světelná signalizace chodu vařiče
    profilová horní deska pro zachycení přetečených kapalin
    plotny o průměru 185 mm a 150 mm
    příkon 2500 W

Doplňkové parametry

Kategorie: Plotýnkové vařiče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: