Elektrický zubní kartáček Meriden Sonic+ Smart Black (MS349B)

Kód: LM84898
Neohodnoceno
Značka: Meriden
949 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Sonický kartáček Meriden Sonic+ SMART Black

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sonický kartáček Meriden Sonic+ Smart Black (MS349B)

Velmi účinný sonický kartáček s výkonným akumulátorem, kvalitními štětinkami z nylonových vláken značky DU PONT a frekvencí 40.000 kmitů / min.

Jedinečný vzhled

Zubní kartáček Sonic+ Smart je výsledkem mnohahodinové práce celého týmu specialistů na ústní hygienu. Za názvem Smart se skrývá modernost, minimalismus a jednoduchost, díky čemuž je kartáček mimořádně elegantní, což mu umožňuje dokonale splynout s interiérem každé koupelny.

Podsvícené funkce informují uživatele o zapnutém režimu čištění, jsou ukryty pod krytem kartáčku, díky čemuž jsou viditelné pouze během používání. Meriden Sonic+ Smart je inteligentní systém čištění zubů, který vám pomůže čistit si zuby podle doporučení vašeho zubního lékaře.

Nová technologie

Dlouholeté zkušenosti nám umožnily vytvořit kartáček, který je jedinečný v každém ohledu. Smart spojuje funkce sofistikovaného, pokročilého sonického zubního kartáčku, který odstraňuje až o 100 % více povlaku než běžný manuální zubní kartáček, čímž zlepšuje zdraví vašich dásní.

Meriden smart generuje až 40 000 tisíc sonických pohybů za minutu a každý režim čištění generuje jinou frekvenci, což zvyšuje jeho účinnost.

 

K dispozici jsou 3 čistíci programy:

  • NORMAL / Normální režim: Tento režim je určen ke každodennímu čištění zubů. Díky širokému spektru pohybů je mimořádně efektivní.
  • SOFT / Měkký režim: Režim určený pro osoby s citlivými zuby a dásněmi. Kromě čištění jemně masíruje dásně.
  • REFRESH / Režim obnovení: Program je určen k rozjasnění a leštění zubů. Kartáček v tomto režimu generuje vyšší frekvenci vibrací, čímž zajišťuje lesk a hladkost.

Volba programu je velmi snadná a elegantní podsvícení ukáže právě zvolený program. 

Výkonný akumulátor s kontrolkou stavu nabití

Zubní kartáček Sonic+ Smart je vybaven lithium-iontovou baterií s velkou kapacitou, jejíž plné nabití umožňuje až 3 týdny používání při frekvenci čištění 2x denně. Zabudovaný indikátor nabití baterie výrazně zjednodušuje a zefektivňuje proces nabíjení, čímž prodlužuje životnost baterie. Když je baterie zcela nabitá, indikátor nabíjení zhasne. Nabíjení baterie probíhá na kulaté indukční základně.

Časovač pro dokonalé vyčištění zubů

Pro co nejlepší výsledky čištění je model Sonic+ Smart vybaven 2 časovači, které měří dobu čištění doporučenou zubními lékaři. První vám po 30 vteřinách připomene, abyste se přesunuli do další čtvrtiny úst. Po uplynutí 2 minut Vám druhý časovač připomene, že čištění je dokončeno.

Obsah balení:

  • rukojeť kartáčku v černé barvě
  • 2 vyměnitelné hlavice
  • indukční nabíjecí základna
  • USB kabel
  • EU adaptér.

Doplňkové parametry

Kategorie: PÉČE O TĚLO
Hmotnost: 0.26 kg
Počet programů: 3
Časovač: Ano
Dětský: Ne
Počet pohybů za minutu: 40 000
Tlakový sensor: Ne
Smart: Ano
Doba provozu: 21 dnů
Doba nabíjení: 6 hodin
Náhradní hlavice: Ano
Barva: Černá
Indikátor stavu baterie: Ano
Nabíjecí stanice: Ano
Připevnění na zeď: Ne
Ústní sprcha: Ne
Pouzdro: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: