Extraktor PROFI 50.1 WM čistič koberců a čalounění

Kód: LM97994
Neohodnoceno
Značka: Profi-europe
15 990 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extraktor PROFI 50.1 WM

Extraktor se stejnými parametry jako PROFI 50.1 CZ vybavený navíc kompletní sadou příslušenství PD-050.

Profesionální čistič koberců a čalounění PROFI 50.1 WM disponuje dvěma nezávislými nádobami. První o objemu 9 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o objemu 7 l na vodu znečištěnou.

S výkonem 45 m2 / hod. patří PROFI 50.1 WM mezi nejvýkonnější na trhu. PROFI 50.1 WM je vybaven výkonným švýcarským pístovým čerpadlem Gotec, které vytváří tlak 4,8 bar a zajišťuje průtok 2 l vody za minutu.

Odsávání špinavé vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o maximálním výkonu 1400 W. Díky němu vytváří čistič pracovní podtlak 25 kPa a průtok vzduchu dosahuje hodnoty 65 l/s.

PROFI 50.1 WM je ideálním řešením pro čištění silně znečištěných povrchů, kterým navrací příjemnou svěží vůni. Díky výkonnému By-Pass motoru a švýcarskému čerpadlu Gotec s tlakem 4,8 bar zajišťuje PROFI 50.1 CZ efektivní aplikaci čisticího prostředku a zanechává povrchy téměř suché, takže jsou čištěné plochy prakticky okamžitě použitelné. Velká nádrž na čistou vodu a snadno vyjímatelná nádrž na špinavou vodu umožňují čištění velkých ploch na jedno naplnění. Průhledné víko na nádrži na špinavou vodu umožňuje kontrolu hladiny vody.

PROFI 50.1 WM je vhodný pro úklidové firmy, hotely, autobazary nebo při čištění autobusů, dodávek apod. PROFI 50.1 CZ je vybaven chromovanými trubkami s rukojetí pro komfortní čištění podlah, malou hubicí, velkou hubicí na koberce a nástavcem na velkou hubici pro čištění tvrdých povrchů.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČISTIČE KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ
Hmotnost: 10 kg
Příkon: 1 400
Podtlak: 25 kPa
Příkon čerpadla: 45 W
Průtok vzduchu: 65 l/s
Výkon čerpadla: 2
Tlak čerpadla: 4.8
Objem nádrže na čistou vodu: 9 l
Objem nádrže na špinavou vodu: 7 l
Hmotnost: 8 Kg
Profesionální kovové příslušenství: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: