Extraktor PROFI 53 s čerpadlem 10bar

Kód: LM71369
Neohodnoceno
Značka: Profi-europe
35 999 Kč / ks
Na dotaz
Extraktor na vozíku PROFI 53 s čerpadlem 10bar

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extraktor na vozíku PROFI 53 s čerpadlem 10bar

Velmi výkonný průmyslový extraktor umístěný na vozíku. Extraktor je vybaven švýcarským čerpadlem Gotec s tlakem 10 bar a čistícím výkonem 5,5 l/min. Extraktor pohání třístupňový By-Pass motor o výkonu 1870W s podtlakem 40 kPa, který garantuje bezproblémový provoz a vysoký sací výkon při nízké spotřebě energie. Model PROFI 53 je ideální volbou pro úklid kancelářských budov, škol nebo velkých průmyslových objektů.

Díky vysokému podtlaku motoru jsou povrchy po vyčištění téměř suché a připravené k okamžitému použití. Tlak nástřiku je nastavitelný v rozmezí 6 až 10 bar (z výroby nastaveno na hodnotu 10 bar). Nádoby na čistou a špinavou vodu jsou vyrobeny z vysoce odolné nerezové oceli. Objem nádoby na čistou vodu je 28 litrů a objem nádoby na vodu špinavou činí 32 litrů.
Na horní straně extraktoru se nachází zásuvka pro připojení elektrického kartáče PROFI 55.

Extraktor je umístěn na samostatném vozíku s pevnými pogumovanými kolečky, která zajišťují vynikající manévrovatelnost a usnadňují přepravu. Díky velkému průměru koleček (zadní 200 mm, přední 100 mm) a kvalitním ložiskům lze snadno překonat i větší nerovnosti.

Rozměry (HxŠxV): 95 x 60 x 97 cm

Hmotnost: 34 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: ČISTIČE KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ
Hmotnost: 36.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: