LAICA VT3115

Kód: 13536
Neohodnoceno
990 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Extra štíhlý design svářečky LAICA VT3115 je šikovným řešením pro uchování potravin. Díky svým kompaktním rozměrům vám v kuchyni nezabere téměř žádné místo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuové balení potravin je moderní technologie, která prodlouží životnost vašich potravin. Vakuově uzavřeny potraviny lze skladovat v pokojové teplotě, v chladničce i v mrazničce. Ochrana vakuovým balením prodlužuje životnost potravin 3 až 4 násobně. Použití vakuovacího přístroje je zcela jednoduché. Přístroj disponuje automatickým i manuálním režimem. Z kapsy je vysátý vzduch a sáček s potravinou je následně hermeticky uzavřen. Součástí je i funkce svářečky. V balení: vakuovací přístroj, 5ks sáčků (20x30cm), 1 role (20x200cm)

Svářečka folií

Svářečka fólií LAICA VT3115 s extra štíhlém provedení je šikovným řešením pro uchování potravin a navíc vám v kuchyni nezabere téměř žádné místo. Je v zeleno bílém provedení. Součástí jsou podsvícená tlačítka a také nechybí pojistka proti přehřátí. Vytváří podtlak - 600mbar a výkon čerpadla: odsaje 9l / min. Maximální možná šířka sáčků, které můžete použít je 30cm.

Výhody

V balení spolu s přístrojem najdete 5 kusů těchto sáčků. Výhodou sáčků je, že je můžete umýt a znovu použít. V balení naleznete i rolku s délkou 2m, ze které si můžete vytvořit vámi požadovanou velikost sáčku. Použití vakuovacího přístroje je zcela jednoduché. Přístroj disponuje automatickým i manuálním režimem.

Dlouhodobá čerstvost

Pomocí foliovačky víte vaše potraviny vzduchotěsně utěsnit a vaše potraviny zůstanou dlouho čerstvé a zachovají si své nutriční hodnoty. Ochrana vakuovým balením prodlužuje životnost potravin 3 až 4 násobně. Můžete také využít při způsobu vaření sous-vide (francouzský "ve vakuu"). Tato šetrná metoda vaření masa, ryb a zeleniny si našla cestu z profesionálních kuchyní a restaurací do domácností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovačky, svářečky fólií
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: