Lord C23

Kód: 4251539602586
Energetický štítek E
Neohodnoceno
Značka: Lord
ZDARMAZDARMA
0544195ddd196d40482d1d6ee0ca34cb lord c23 4251539602586 front
10 990 Kč / ks
Skladem

LORD C23 je extrémně spolehlivá, volně stojící chladnička vhodná do každého interiéru. Dokonale se hodí pro nahrazení lednice staršího typu o šířce 55 cm a hloubce 60 cm. Zásadou německé značky Lord je nabízet výhradně poctivě vyrobené výrobky. Proto jsme zákonnou záruku dva roky rozšířili o další tři roky, a to na všechny části a bez podmínek. Samozřejmostí je automatické odmrazování NoFrost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Volně stojící chladnička LORD C23 v bílé barvě se se svou spotřebou 220 kWh za rok řadí do úsporné energetické třídy E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A++ ).Volně stojící chladnička LORD C23 v bílé barvě se se svou spotřebou 220 kWh za rok řadí do úsporné energetické třídy E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A++ ).
Nahraďte lednici o šířce 55 cm novou LORD C23 C23 je ideálním spotřebičem, pokud chcete nahradit chladničku staršího typu o šířce 55 cm, ale nechce se vám kvůli tomu upravovat celou kuchyň. Díky rozměrům 180,0 cm x 54,0 cm x 60 cm se stává ideálním kandidátem.
Co LORD C23 umí?Samozřejmostí je automatické odmrazování NoFrost s rovnoměrnou cirkulací vzduchu díky Multiairflow Tower. Chladicí část LORD C23, která nabízí funkci automatického odmrazování, je rozčleněna na několik zón. Potraviny můžete umístit do celkem tří polic z bezpečnostního skla. Ve dveřích chladničky najdete celkem tři police. Pro ovoce a zeleniny je C23 vybavena zásuvkou s Fresh zónou. Mrazicí část nabízí funkci automatického odmrazování NoFrost. Zmrazovací kapacita mrazáku je 3,2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se doba skladování pohybuje okolo 9,5 hodiny.
Proč si pořídit chladničku LORD C23Když jsme v Mnichově zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.” Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit. Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž chladničky C23. Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v chladničkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby chladničky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle. Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u chladničky LORD C23 záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše. Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace. Různé značky sice nabízí záruku 10, 15 nebo 20 let na kompresor. Ale kompresory se dnes vyrábí bezuhlíkově a jsou v podstatě „věčné“. Aby toho nebylo málo, zaznamenali jsme případy, kdy se záruka sice vztahuje na „věčný“ kompresor, ale už nikoli na elektroniku ke kompresoru. Ale kdyby se vám snad chladnička LORD C23 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik. Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma. Vytvořili jsme síť techniků po celém Česku. Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě chladničku sami poškodit.
. Povšimněte si, jak jsme zjednodušili pojmenování spotřebičů. Zatímco konkurence má dlouhá a komplikovaná jména, která musíte technikovi do telefonu několikrát zopakovat. My máme C23. Proč C23?
Označení produktové řady Z čeho to pochází Co to znamená Je dobré vědětR Refrigerator Chladnička Chladničky, jinak také lednice nebo ledničky. Pokud je součástí mrazák, je přístupný skrze vnější dveře.C Combination of refrigerator and freezer Kombinace chladničky a mrazáku Součástí je velký, plnohodnotný, samostatně přístupný mrazák.Proč to dělat komplikovaně, když to jde udělat jednoduše?
Podívejte se na chladničku LORD C23 na prodejně
Jací zákazníci si kupují chladničku LORD C23Lidé, kteří chtějí, aby jim chladnička vydržela dlouhou dobu.Zákazníci se zájmem o ekologii. Ví, že koupě každého dalšího výrobku zatěžuje naši planetu. Chtějí tedy chladničku, která jim vydrží dlouhou dobu.Mimochodem, sklad firmy Lord v Lázních Toušeň za Prahou má ekologické osvědčení BREEM Outstanding. To je nejvyšší možné ekologické hodnocení budovy. V západních zemích jej má méně než 1 % budov, v Česku to odhadujeme na 0,1 %.Zájemci o poctivou německou kvalitu, kteří mají rádi snadno dostupný servis.Lidé, kteří chtějí mít klid od případných problémů s chladničkou.Technické informace o ledničce LORD C23Způsob umístění Volně stojící spotřebičRoční spotřeba energie 220 kWh/rokEnergetická třída EPůvodní energetická třída (do 30. 6. 2021) A++Užitný objem celkem 253 lUžitný objem chladící části 182 lUžitný objem mrazící části 71 lHlučnost 40 dB(A) re 1 pWKlimatická třída N-ST ( 16 °C až 38 °C)Barva a materiál dveří bíláBarva a materiál boků bíláPočet kompresorů 1Ekologické chladivo R600a – isobutanParametryTYP volně stojícíVÝŠKA 180 cmŠÍŘKA 54 cmHLOUBKA 60 cmENERGETICKÁ TŘÍDA EDISPLEJ neHLUČNOST 40 dBTŘÍDA HLUČNOSTI CKLIMATICKÁ TŘÍDA N-ST ( 16°C až  38°C)SPOTŘEBA EL. ENERGIE ZA ROK 220 kWhSPOTŘEBA ENERGIE ZA 24H 0,60 kWhOBJEM 253 lOBJEM CHLADICÍ ČÁSTI 182 lOBJEM MRAZICÍ ČÁSTI 71 lOSVĚTLENÍ CHLADICÍ ČÁSTI LEDPOČET CHLADICÍCH OKRUHŮ 2POČET POLIC CHLADICÍ ČÁSTI 3MATERIÁL POLIČEK CHLADICÍ ČÁSTI bezpečnostní skloPOČET DVEŘNÍCH POLIČEK 3POČET ZÁSUVEK MRAZICÍ ČÁSTI 3POLIČKA NA LAHVE anoMADLO integrovanéMETAL-COOLING nePOČET KOMPRESORŮ 1DOBA SKLADOVÁNÍ PŘI VÝPADKU 9,5 hodinySYSTÉM CHLAZENÍ -CHLADNIČKA dynamickýSYSTÉM CHLAZENÍ -MRAZNIČKA dynamickýRYCHLÉ ZCHLAZENÍ neRYCHLÉ ZMRAZENÍ neUKAZATEL TEPLOTY neUMÍSTĚNÍ OVLÁDÁNÍ uvnitřUMÍSTĚNÍ MRAZNIČKY doleUMÍSTĚNÍ PANTŮ DVEŘÍ vpravo (lze zaměnit)CHLADIVO R600a - isobutanZMRAZOVACÍ KAPACITA ZA 24H 3,2 kgZPŮSOB ODMRAZOVANÍ CHLADICÍ ČÁSTI automatickýZPŮSOB ODMRAZOVANI MRAZÍCÍ ČÁSTI automatickýZPŮSOB OVLÁDANÍ mechanickéNAPĚTÍ 220 - 240VFREKVENCE 50 HzKe staženíManuál LORD C23(PDF, 4.2 MB)3
(PDF, 4.2 MB)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované
Záruka: 5 let
Hmotnost: 62 kg
Výška: 180 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 60 cm
Energetická třída: E

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: