PRAČKA KWF2490DG

Kód: LM104277
Neohodnoceno
Značka: Kluge
12 990 Kč –5 %
PRAČKA KWF2490DG
12 990 Kč –5 % 12 341 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volně stojící předem plněná pračka s kapacitou až 9 kg prádla. Patří do energetické třídy A a dokáže odstřeďovat až 1400 otáček za minutu. Pračka disponuje funkcí Steam Assist, což je podpora páry. Pračka je vybavena úsporným invertorovým motorem a má LED displej s dotykovým ovládáním a otočným voličem. Displej má české popisky a pračka nabízí 15 pracích programů, včetně Super rychlého 12', Rychlý pro Bavlnu a Eco 40-60°C. K dispozici jsou také 5 pracích teplot, které lze nastavit v rozmezí 20 °C až 90 °C. Pračka má funkci Odložený start až o 23 hodin, Rychlé praní a systém detekce poruch. Spotřeba energie (100 cyklů) činí 45 kWh a spotřeba vody na cyklus je 43 litrů. Hlučnost 75 dB (A). Pračka má rozměry (VxŠxH): 84,5 x 59,7 x 52,7 cm.

 • Předem plněná pračka s kapacitou až 9 kg prádla
 • Energetická třída A
 • Otáčky odstřeďování až 1400 ot./min.
 • Steam Assist - podpora páry
 • Úsporný invertorový motor
 • LED displej, dotykové ovládání + otočný volič, CZ popisky
 • 15 pracích programů: Super rychlý 12', Rychlý, Eco 40-60°C aj.
 • 5 pracích teplot: 20 °C až 90 °C a bez ohřevu
 • Funkce: Odložený start / Rychlé praní ● Systém detekce poruch
 • Spotřeba energie (100 cyklů) / vody (cyklus): 45 kWh / 43 l
 • Rozměry (VxŠxH): 84,5 x 59,7 x 52,7 cm

Technologické plusy a výhody

Odložený start

Odložený start pracího programu

Pračky vybavené touto praktickou funkcí vám umožňují nastavit začátek pracího programu s časovým posunem, ať už kvůli úspoře finančních prostředků, času nebo z jakéhokoliv jiného důvodu. Prádlo jednoduše vložíte do bubnu, vše si pohodlně nastavíte a zvolíte si čas odkladu od 1 až po 23 hodin. Pračka spustí vámi zvolený prací program podle nastaveného času..

Odložený start

Steam Assist

Praní s podporou horké páry

Chytrá technologie Steam Assist přidává k pracím programům horkou páru, která proniká huboko do prádla, uvolňuje vlákna a odstraňuje záhyby. Pára zanechává oblečení měkké, jemné, voňavé a především hygienicky čisté. Díky přídavnému parnímu systému Steam Assist je následné žehlení prádla rychlé a snadné.

Steam Assist

Rychlý program 60 minut

Program optimalizovaný pro efektivní praní běžně znečištěného prádla

Myslíme na Váš každodenní život. Pračky Kluge jsou vybaveny optimalizovanými programy vhodnými pro pravidelné praní lehce až běžně zašpiněného prádla z bavlny nebo umělých vláken. Programy Denní nebo Rychlý 60' jsou nejlepší volbou pro každodenní běžné praní. Vyperou Vaše prádlo šetrně, rychle, úsporně ale především účinně.

Rychlý program 60 minut

Invertorový motor

Moderní, plně elektronický typ motoru pro tichý a úsporný chod a dlouhou životnost spotřebiče.

Invertorové (jinak také bezkartáčové či BLDC) motory poslední generace jsou nesrovnatelně tišší a úspornější než běžné uhlíkové motory. Jsou řízeny elektronicky, což přináší nejvyšší možnou efektivitu provozu, maximální výkon při minimální spotřebě energie.

Další výhodou invertorových motorů je mnohem vyšší spolehlivost. U běžných motorů vybavených uhlíkovými kartáčky dochází vlivem tření o rotor k jejich opotřebení. V invertorových motorech jsou tyto kartáčky nahrazeny rotorem s magnety. Díky tomu je riziko mechanického opotřebení minimální a invertorové motory Vám budou dlouho a spolehlivě sloužit.

Invertorový motor

Antialergický program

Antialergický program spolehlivě odstraňuje jemný prach, pyl, roztoči a další dráždivé látky.

Antialergický program je navržen pro intenzivní, ale zároveň šetrné čištění tkanin. Efektivně odstraňuje běžné alergeny, jako jsou roztoči, pyl, spóry plísní, zvířecí srst a další dráždivé částice. Při použití prodlouženého cyklu máchání zajišťuje dokonalé propláchnutí látky, čímž redukuje možnost podráždění citlivé pokožky. Ideální pro domácnosti s alergiky, malými dětmi nebo pro ty, kdo vyžadují extra hygienickou péči o své oblečení. Program nejen zaručuje výjimečnou čistotu prádla, ale zároveň chrání jeho strukturu a barvy, čímž prodlužuje životnost oblečení.

Antialergický program

Safírový buben

Buben pračky s jemnou safírovou strukturou pro efektivnější praní a lepší ochranu prádla.

Safírový buben praček Kluge vyniká svou speciálně navrženou povrchovou strukturou a jedinečným tvarem lopatek, které minimalizují tření a optimalizují distribuci vody a detergentů. Díky tomu je praní efektivnější a šetrnější k vašemu prádlu. Inovativní design těsnění zajišťuje dokonalou izolaci, minimalizuje hluk a riziko úniku vody, a tím zaručuje bezpečnost, spolehlivost a tichý provoz pračky.

Speciální tvar a materiály bubnu, lopatek, skleněných dveří a těsnění zaručují odolnost proti opotřebení a poškrábání, čímž se prodlužuje životnost pračky a snižuje potřeba údržby a oprav. S pračkami Kluge si užijete perfektní praní, tichý chod a dlouhá léta bezstarostného používání.

Safírový buben

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘEDEM PLNĚNÉ
Typ: Volně stojící
Plnění: Přední
Barva: Tmavě šedá s černým panelem
Jazyk ovládacího panelu: Čeština
Jmenovitá kapacita: 9
Energetická třída pračky: A
Maximální otáčky odstředění: 1400
Třída účinnosti odstřeďování: B
Displej: LED (s bílým podsvícením)
Bezkartáčový motor: Ano
Automatické odvažování náplně: Ano
Nerezový buben: Ano
EKO system: Ano
Počet programů: 15
Programy praní: Bavlna, Vlna, Košile, Máchání, Hygiena, Syntetika, Odstředění+Vypouštění, Bavlna 40°, Lůžkoviny, Eco 40-60, Rychlý 12', Barevné prádlo 40°C, Péče o skvrny, Rychlý 30°, Rychlý 60°
Doba trvání pracího programu (EKO 40-60): 3h 48m
Funkce sušení prádla: Ne
Funkce pračky: Odstraňování skvrn, Rychlé praní, Nastavení typu skvrn, Odložený start, Steam Assist
Možnost regulace teploty praní: Ano
Dostupné teploty praní: 20, 30, 40, 60, 90, Bez ohřevu
Možnost regulace otáček odstřeďování: Ano
Odložený start praní: až o 23h
Praní s podporou páry Steam Assist: Ano
Bezpečnostní funkce pračky: Dětský zámek, Detekce nerovnoměrného zatížení, Detekce nadměrného pěnění, Signalizace uzavřeného přívodu vody, Zabezpečení proti úniku vody
Vážená spotřeba energie (100 pracích cyklů): 45 kWh
Vážená spotřeba vody (1 cyklus): 43 l
Emise hluku šířeného vzduchem: 75 dB(a)
Třída emisí hluku: B
Výška: 88,1 cm
Šířka: 64,1 cm
Hloubka: 57,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: