ROMO RTF2121W

Kód: RTF2121W
Energetický štítek E
Neohodnoceno
Značka: Romo
ZDARMAZDARMA
ROMO RTF2121W
5 989 Kč / ks
Skladem

Energetická třída E, výška 83,8 cm, šířka 54 cm, objem lednice 105 l, objem mrazáku 17 lLednice ROMO RTF2121W spadá do energetické třídy E. Klimatickou třídu značí zkratka SN-T.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní domácí produkt

Romo RTF2121W objem 122 l

Lednice s mrazicí přihrádkou Romo RTF2121W je kvalitní produkt české značky s dlouholetou tradicí. Tento model v klasickém bílém provedení může nabídnout pro vaše potraviny celkový užitný objem až 122 litrů. V domácnostech spotřebují chladničky nejvíc elektřiny, což je způsobeno tím, že jsou stále zapnuté. Výrobce Romo klade velký důraz na snížení spotřeby chladniček a mrazáků při zachování co nejlepšího výkonu. Tento spotřebič spadá do energetické třídy E.

U tohoto modelu máte možnost změny směru otevírání dveří a výškově stavitelné nožky v přední části.
 


Dobře využitelné prostory

 

Chladicí část tohoto spotřebiče má objem 105 litrů. Obsahuje jednu nastavitelnou a jednu pevnou polici z bezpečnostního skla, jenž jsou velmi odolné a snadno udržovatelné. Samozřejmě nechybí ani zásuvka na ovoce a zeleninu nebo zásobník na vajíčka. Na dveřích jsou tři přihrádky, z nichž jedna je uzavíratelná a další z nich umožňuje umístění lahví.

Mrazicí část má objem 17 litrů a je umístěna v horní části spotřebiče. Jedná se o čtyřhvězdičkovou mrazicí třídu, což zaručuje to nejvyšší mrazení.

Romo RTF2121W objem 105 l

 

Výkonný kompresor

Romo RTF2121W klimatická třída SN-T

Tuto ledničku ovládá jeden výkonný kompresor s elektronickým řízením teploty. Ovládání spotřebiče je manuální. Chladicí část ledničky se odmrazuje automaticky, v mrazicí části je potřeba odmrazovat manuálně.

Mrazicí výkon činí 2 kg potravin za 24 hodin, což udává, jaké množství čerstvých potravin je mraznička schopna zmrazit během této doby. Akumulační doba neboli výdrž potravin bez proudu je u tohoto modelu 10,2 hodin.

Klimatická třída SN-T v praxi znamená, že nejlépe spotřebič pracuje při teplotě okolního vzduchu od +10 °C do +43 °C.


Dostatek světla, nízký hluk

 

Ve své ledničce určitě vždy bez problémů najdete vše, co budete potřebovat. K tomu vám pomůže integrované LED osvětlení, které dokonale osvítí každý kout uvnitř chladicí části. Technologie LED je odolná vůči vibracím a změnám teplot.

Na hlučnost si určitě stěžovat nebudete. Hladina hluku je pouhých 40 dB, díky speciálním technickým řešením a použitým izolačním materiálům.

Romo RTF2121W LED osvětlení

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodveřové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: