VYSAVAČ PROFI 4 E

Kód: LM96403
Neohodnoceno
Značka: Profi-europe
6 999 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální vysavač PROFI 4 E se zásuvkou na elektrohubici

Vysavač PROFI 4 E je vhodný nejen pro školy, kanceláře, hotely nebo penziony, ale díky nízkým provozním nákladům, vysokému výkonu, odolné kontrukci a integrovanému navijáku přívodního kabelu je velmi oblíbený také v domácnostech. Naviják se nachází v horním víku, díky čemuž zůstal zachován velký objem sběrné nádoby 17 l. Napájecí kabel o délce 7 m se po stisknutí navíjecího tlačítka téměř okamžitě schová uvnitř vysavače, což značně usnadňuje skladování a transport spotřebiče.

Oproti modelu PROFI 4 ST má PROFI 4 E navíc zásuvku na připojení elektrické hubice.

Vysavač svým objemem, robustností a komfortem obsluhy umožňuje opravdu dlouhé a nepřetržité vysáváni. Špičkové technické parametry vysavače jsou zárukou vysoké rychlosti a efektivity úklidu. Profesionální Long Life motor s prodlouženou životností je vybaven tepelnou pojistkou proti přehřátí. Výrobek je opatřen velmi účinným 8 stupňovým systémem filtrace. Díky němu a ochrannému krytu motoru zabraňujícímu přenášení vibrací a hluku je hlučnost vysavače pouze 67 dB. Objem prachového sáčku je 17 l.

Neméně důležitá je bezpečnost provozu. Tělo vysavače je vyrobeno z pevného kovu a je velmi odolné i proti případným nárazům. Gumová lišta kolem okraje chrání nábytek před otlučením a kovová kolečka mají gumový povrch šetrný k podlahovým krytinám. Vysavač PROFI 4 E je vybaven příslušenstvím pro vysáváni různých povrchů i z těžce přístupných míst.

Součástí balení je následující příslušenství:

  • 2 ks kovové trubky (OH-071)
  • hadice kompletní 2,5 m (OH-070)
  • přepínatelná podlahová hubice na tvrdé nebo kobercové povrchy (OH-114)
  • malá hubice (OH-074)
  • kartáčová hubice (OH-075)
  • štěrbinová hubice (OH-073)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače na sucho
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: