ETA 3128 90030

Kód: 3128 90030
Neohodnoceno
Značka: Eta
6 990 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Multifunkční kuchyňský robot s kovovými převodovými koly, výkonným motorem (1200 W), planetárním systémem míchání a bohatým příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranný pomocník do kuchyně

Nechcete v kuchyni trávit víc času, než je nezbytně nutné? Vaření vám na maximum zjednoduší multifunkční kuchyňský robot ETA Gustus Maximus III 3128 90030. Jeho sílu využijete při míchání, šlehání i hnětení. Hravě tak zastane práci hned několika spotřebičů. Pořízení všech by bylo finančně nákladné, v domácnosti by vám navíc zabíraly příliš místa. Nic takového nehrozí u tohoto robota.
ETA Gustus Maximus III 3128 90030 kuchyňský robot

 

Vždy dokonalé výsledky

ETA Gustus Maximus III 3128 90030 planetární systém míchání

Kuchyňský robot ETA veškeré suroviny dokonale promísí. Metly se totiž pohybují kolem své osy i kolem celé mísy. Tento tzv. planetární systém míchání je zárukou perfektních výsledků.

Šlehací metla s prodlouženou pracovní částí bez problému dosáhne až ke stěnám mísy. Pracujete s menším množstvím ingrediencí? Oceníte možnost nastavení optimální výšky nástavců.


Vysoký komfort

 

Silný motor se pyšní výkonem 1 200 W. Pomocí otočného regulátoru lze snadno ovládat rychlost otáček, i při velkém zatížení robot udržuje nastavené otáčky. Aktuální úkol vyžaduje maximální otáčky? Využijte funkci Pulse.

Součástí stroje je nerezová mísa s objemem 5,5 l. Ta je vybavená průhledným krytem s otvorem. Ingredience tak pohodlně můžete přidávat i za chodu. Pomocí držadel pak mísu jednoduše přenesete z jednoho místa na druhé.

ETA Gustus Maximus III 3128 90030 nerezová mísa

Bezpečnost při práci

Výrobce samozřejmě myslel i na bezpečnost a vývod pro mixér opatřil ochranným krytem. Neschází ani tepelná pojistka proti přehřátí motoru či pojistka proti nechtěnému spuštění v odklopené poloze. Manipulaci s přístrojem ulehčuje bezpečnostní systém výkyvného ramene s aretační pojistkou.

 

Bohatá výbava

ETA Gustus Maximus III 3128 90030 příslušenství

Ve výbavě robota najdete 4 druhy metel. Hnětací hák využijete při přípravě kynutých těst, u jiných těst pak použijete mísící metlu. Šlehací metla a flexi metla jsou určené pro dokonale našlehané krémy.

V balení dále najdete mixér o objemu 1,5 l, mlýnek na maso, mlýnek na mák, nástavce na strouhání se čtyřmi struhadly a brousek z keramiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské roboty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: